Opinie

Dodaj swoją opinię …

-
(67)
(57) Wiola
8.07.2018 22:43:19

Są po prostu cudowni.
W sumie to nie wiem co pisać bo jestem w nich zakochana A mój 3letni syn w Pani Agnieszce i jej angielskim głosem.
Jesteście najnajnajnajnajnajnajnajnajnajnajnaj....
Polecamy bardzo serdecznie!!!!!!!

(56) mama Kasia
24.05.2018 22:30:19

BEZ INTRO NIE MA WESELA!!!!!!!!!!!!! Wiedziałam, że moja druga córka też musi mieć wesele z Wami:) Bo przecież wszystkie jesteśmy w Was zakochane!!! i nie miało znaczenia, że wesele było 300 km stąd...Dla Was to nie była przeszkoda. I dzięki temu spełniło się marzenie Agnieszki. U Oleńki byliście wspaniali, teraz po siedmiu latach u Agi wznieśliście się na wyżyny mistrzostwa....jestem nieszczęśliwa, że nie mam więcej córek, albo chociaż syna. Ale wymyślę jakąś imprezę, żeby Was znowu zaprosić, bo to nie jest zwykłe granie. TO PO PROSTU CUDOWNY KONCERT, NA KTÓRYM BAWIŁO SIĘ 150 OSÓB I WSZYSCY BYLI ZACHWYCENI:)
Dziękuję Wam wszystkim za cudowną muzykę, za wzruszenia i zabawę do białego rana. Pozdrawiam serdecznie. Kocham INTRO !!!!
Mama Kasia:)

(55) kinga
18.05.2018 19:11:09

Kinga i Paweł
21.04.2018 r.

Dziękujemy zespołowi INTRO za wspaniałe wesele, które pomimo że było miesiąc temu ciągle jest wspominane przez naszych gości, że na takim weselu nigdy nie byli. dawno się tak nie wybawili -:) w trakcie imprezy już byliśmy "atakowani" skąd dorwaliśmy iNTRO:)
W skrócie: muzyka wspaniała grana i śpiewana na żywo wyrywała gości z zza stołu. iNTRO to profesjonalny zespół, który wkłada w imprezę wiele serca. Jeszcze raz dziękujemy wraz z Rodzicami :) jESTEŚCIE ZNAKOMICI MUZYCY !!!!! WSZYSCY!!! :-)

POLECAMY Z CAŁEGO SERCA KINGA I PAWEŁ NASPIŃSCY

(54) Monika
10.02.2018 20:47:58

Strzał w dziesiątkę!
Zespół Intro grał na naszym weselu 7.10.17. Nie mogliśmy wybrać lepiej! Świetny kontakt przed uroczystością, profesjonalne podejście do tematu, bardzo elastyczni i niesamowicie sympatyczni. Wszyscy bawili się świetnie, i jak często podkreślano, głównie za sprawą doskonałej muzyki! Repertuar bardzo szeroki, muzyka dla każdego. Już kilka miesięcy minęło od wesela a wszyscy ciągle wspominają świetną orkiestrę oraz atmosferę jaką stworzyli na naszym weselu.

Zespół polecamy gorąco wszystkim planującym wesele. Gwarancja udanej zabawy!!


(53) Oliwia & Michał
6.09.2017 21:46:50

Zaczynaliśmy tę opinie pisać chyba z cztery razy, bo za każdym brakowało nam słów, żeby opisać to co się działo na naszym weselu... Zespół INTRO to strzał w dziesiątkę - cudowni, ciepli, utalentowani ludzie z pasją. Genialne aranżacje, bogaty repertuar, totalna elastyczność. Wśród naszych gości byli muzycy i nie mogli wyjść z podziwu (ani zejść z parkietu :)). Wielokrotnie słyszeliśmy od gości, że to najlepszy zespół przy jakim się bawili na weselu. I widać to było na parkiecie, bo cały czas był pełny.

Kochani, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy!

GORĄCO POLECAMY!!!


 Imię *
 Email *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
9 + 4=