Opinie

Dodaj swoją opinię …

-
(67)
(32) Niebieska Kinga i Łukasz
25.06.2015 19:27:07

"BO JAK NIE WYYY TO KTOOO!"

Reeeewelacja! Dziękujemy fantastycznemu zespołowi INTRO za cudowne wesele, bo dzięki Wam parkiet był pełny do rana, a nasi Gości byli zachwyceni! Pełen profesjonalizm, niezwykle utalentowani, zabawni, cudowni, świetny wokal, szeroki repertuar i znakomite prowadzenie imprezy! Od początku wiedzieliśmy, że można im zaufać w 100%, ale musimy powiedzieć że przerośli nasze oczekiwania :-) Szkoda, że ta noc tak szybko minęła, bo z chęcią bawilibyśmy się jeszcze przez tydzień ;-) Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy, gdyż z pewnością będziemy polecać Was każdemu!
P.S. Serdeczne dzięki za "Czesława" na akordeonie nad samym ranem, przepiękne zakończenie imprezy! :-*

DZIĘKUJEMY, POLECAMY, POZDRAWIAMY!
Niebieska Kinga i Łukasz
20.06.2015
Grand 404 - Łączany

(31) Basia i Kuba
9.06.2015 21:13:58

Z wielką przyjemnością wpisujemy opinie o najlepszym zespole jakim jest INTRO. Profesjonalni, utalentowani - dysponują świetnymi wokalami, osoby z wielkim poczuciem humoru którym dzielą się z wszystkim w koło. Zespół który skradł serca naszych gości którzy byli zachwyceni porywającą do tańca muzyką, zabawami oraz przyśpiewkami przy stole. Zespół który spełniał praktycznie wszystkie zachcianki nasze, naszych gości oraz dzieci :) Chcielibyśmy cofnąć czas zatrzymać go w miejscu i jeszcze raz bawić się przy tak wspaniałej muzyce.
Godni polecenia wszystkim którzy chcą aby ich wesele jeszcze przez długi czas było niezapomniane. Mamy nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy i będziemy bawić się razem z wami.

Pozdrawiamy
Basia i Kuba 06.06.2015


(30) Roksana i Michał
8.06.2015 11:05:53

PROFESJONALIŚCI!!!!!

Zespół INTRO to najlepszy wybór na wesele i inne imprezy. Wspaniały repertuar, wokal, oprawa muzyczna, a przede wszystkim super ludzie :) Wszyscy byli zachwyceni i świetnie się bawili. Gorąco Was pozdrawiamy, stworzyliście wspaniałą atmosferę w tak ważnym dla nas dniu i sprawiliście że to wesele zostanie na długo w pamięci nie tylko naszej ale wśród wszystkich Gości. Mamy nadzieję, iż jeszcze będzie okazja do spotkania i wspólnej zabawy.

Wesele Villa Marina 30.05.2015
Roxana i Michał :)

(29) Krzysiek
15.02.2015 18:01:11

Bardzo bardzo polecam zespół!!! Są świetni, mega szeroka gama utworów znajdujaca sie w repertuarze rewelacyjne prowadzenie imprezy (studniówki) rozgrzali nasz parkiet do czerwoności:) Dotąd nie bawilem sie tak wspaniale jak z zespołem Intro! Jesteście najlepsi! Dzieki za wspolne granie "Czarny chleb" :D zostaniecie dluuuuugo w mojej pamięci:) Do zobaczenia na kolejnych imprezach z Wami :D

(28) Marcin
10.02.2015 15:37:33

Dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu :)
Dzięki wam każdy odnalazł w waszym repertuarze swój kawałek. Niezapomniane zostaną dla wszystkich Wasze przyśpiewki góralskie - niejeden prawdziwy Góral by przy was wymiękł.
Sprzęt, wokal, oprawa - wszystko profesjonalne i dostarczyło niezapomnianych wrażeń.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy w 100% :)

Monika i Marcin, 7 luty 2015


 Imię *
 Email *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 7=