Opinie

Dodaj swoją opinię …

-
(67)
(22) Tomek
11.06.2014 20:39:42

Świetny zespół którego miło posłuchać w pracy :)

www.pryzmat.tv(21) Monia i Radek
27.05.2014 20:24:09

Zespół Intro grał na naszym ślubie i przyjeciu weselnym 24 maja. Bardzo profesjonalna, zdolna i sympatyczna ekipa. Już na etapie przygotowań do ślubu i ustaleń byli bardzo otwarci na nasze propozycje i prośby. Dziękujemy za "I see fire"! i "One day" :) Nasi goście byli bardzo zadowoleni i bawili się świetnie. Wiele osób gratulowało nam wyboru zespołu. Co ważne: dzięki Intro udało się dogodzić zarówno młodszej, jak i starszej "publiczności". Ostatni goście - po protestach - zeszli z parkietu o 5 rano ;)

Wszytkim parom, które oczekują przyjęcia "bez obciachu" - polecamy Intro.
A Zespołowi serdecznie dziękujemy. Do usłyszenia ;)

(20) jowita i mateusz
18.05.2014 20:42:08

Z wielką przyjemnością wpisujemy opinię o zespole INTRO !
Oni nie są dobrzy, Oni są NAJLEPSI ! polecamy każdemu,kto chce,żeby jego wesele było super udane....Oprócz tego,że świetnie graja i śpiewają,są super zgraną ekipą z poczuciem humoru . Piękni,zdolni,uśmiechnięci do rana....
DZIĘKUJEMY WAM ! MACIE OGROMNY WKŁAD W TO ,ŻE NASZE WESELE BĘDZIEMY WSPOMINAĆ Z RADOŚCIĄ ! JOWITA I MATEUSZ

16.05.2014.DWOREK PRZY LESIE

(19) Jacek i Justyna
6.10.2013 19:01:06

Jesteśmy mega zadowoleni z zespołu ! Cała ekipa ma świetną charyzmę oraz potrafi rozbawić towarzystwo. Potrafią dostosować się do każdych warunków np. cześć sali zaczęła śpiewać biesiadne kawałki a zespół wyszedł z instrumentami i zaczął grać do tej biesiady! Kilka osób powiedziało nam po weselu że nie słyszeli jeszcze lepszego zespołu na innych weselach. Stanowczo polecamy ! Pozdrawiamy !(18) Asia i Bartek
10.09.2013 22:16:01

Musimy przyznać, że bardzo stresowaliśmy się weselem - niemniej jednak od początku zespół INTRO traktowaliśmy jako pewny punkt. I ... nie zawiedliśmy się!
Kochani- byliście cudowni :-) Awaria prądu na weselu, która powinna "położyć" całe przyjęcie paradoksalnie okazała się najlepszym momentem imprezy - kiedy wyszliście do gości i poprowadziliście zabawę akustycznie... było to po prostu fantastyczne :-) wierzcie nam, wiele osób wyszło z wesela w przeświadczeniu, że wszystko zostało z góry zaplanowane ;-)
Tak my jak i nasi goście jesteśmy Wami zachwyceni:-)
Dziękujemy :-) Imię *
 Email *
 WWW
 Tekst *
* Obowiązkowy

Zabezpieczenie antyspamowe
Proszę wprowadzić odpowiednią kombinację liter i cyfr w pole tekstowe zanim wyślesz wpis do księgi gości.
8 + 2=